W dniu 10 sierpnia 2014 r.  Pszczelarze naszego Koła wzięli  udział w uroczystości Kujawsko-Pomorskiego Miodowego Lata i XXXI Wojewódzkiego Dnia Pszczelarza w Zarzeczewie. W uroczystościach  braliśmy  czynny udział wraz z naszym  Sztandarem, pojechaliśmy tam w siedemnastoosobowym składzie, na tej imprezie dowiedzieliśmy się od Prezydenta Polskiego Związku Pszczelarskiego Tadeusza Sabata  że do Polski powróciły relikwie Św. Ambrożego które zostaną uroczyście przekazane 22 października 2014 r. w Pszczelej Woli.    

Zostały też przekazane insygnia zorganizowania XXXII Wojewódzkich Dni Pszczelarza otrzymał je prezes R.Z.P. Toruń  pan Tadeusz Dussa ,ponieważ to nasze Koło jest organizatorem i  gospodarzem tego Święta w przyszłym roku - 22 sierpnia. W imieniu Zarządu Koła zapraszam wszystkich Pszczelarzy naszego Koła do czynnego udziału w organizacji tej imprezy.  

J.K.