Zarząd Koła Pszczelarskiego w Łasinie ze smutkiem i poczuciem wielkiej straty przekazuje informację, że 24 czerwca 2021 roku odszedł od nas Kolega, Członek naszego Koła, Śp. Leszek Sułek. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w dniu 30 czerwca 2021 roku w Kościele, w Linowie o godzinie 11:00

W dniu 03.03.2019 w naszym Kole odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze.

Na zebraniu omówiono sprawy bieżące i finansowe.

Do nowego zarządu wybrano:

1) Kachel Walenty Prezes

2) Nagórka Karol Zastępca Prezesa

3) Wegner Kazimierz Sekretarz

4) Mądzielewski Adam Skarbnik

5) Wentowski Roman Członek Zarządu

Do Komisji Rewizyjnej wybrano:

1) Kowalski Piotr Przewodniczący Komisji

2) Rzepka Piotr Zastępca Przewodniczącego

3) Radzieniewska Ewa Członek Komisji

W naszym Kole 04.08.2018 odbył się piknik u Kol. Piotra Radzieniewskiego. Zabawa jak zwykle była przednia, nie brakowało dobrego humoru, wspaniałego jadła i wymiany doświadczeń.

Tradycyjnie w naszym Kole Pszczelarskim odbył się piknik. W tym roku u naszego Prezesa  Walentego Kachla. Zabawa była wspaniała.

Kazimierz Wegner Mistrz Pszczelarski z kilkudziesięcioletnim stażem nieustannie zgłebia swoją wiedzę na co przedstawia odpowiedni Certyfikat.

Mistrz Pszczelarski Kazimierz Wegner prowadził wykłady o tematyce pszczelarskiej na terenie Szkoły Podstawowej w Wydrznie. Dyrektor, Rada Pedagogiczna, rodzice i uczniowie składają serdeczne podziękowania za zgłębienie wiedzy, jak pszczoły są ważne w świecie przyrody.

W trakcie obchodów XXXII Wojewódzkiego Dnia Pszczelarza w Jabłonowie Pomorskim odznaczono Kolegów z naszego koła. Roman Wentowski Medal im. ks. dr. Jana Dzierżona, Kazimierz Wegner Srebrna Odznaka PZP, Piotr Kowalski Srebrna Odznaka PZP, Zenon Wojtun Brązowa odznaka PZP, Piotr Rzepka Brązowa Odznaka PZP, Adam Mądzielewski Brązowa odznaka PZP.

Program Walnegoo Zebrania Sprawozdawczo Wyborczego  Rejonowego Koła Pszczelarzy w Łasinie zwołanego w dniu 21.02.2015 godz. 10:30 MGOK Łasin