Tradycyjnie w naszym Kole Pszczelarskim odbył się piknik. W tym roku u naszego Prezesa  Walentego Kachla. Zabawa była wspaniała.

Kazimierz Wegner Mistrz Pszczelarski z kilkudziesięcioletnim stażem nieustannie zgłebia swoją wiedzę na co przedstawia odpowiedni Certyfikat.

Mistrz Pszczelarski Kazimierz Wegner prowadził wykłady o tematyce pszczelarskiej na terenie Szkoły Podstawowej w Wydrznie. Dyrektor, Rada Pedagogiczna, rodzice i uczniowie składają serdeczne podziękowania za zgłębienie wiedzy, jak pszczoły są ważne w świecie przyrody.

W trakcie obchodów XXXII Wojewódzkiego Dnia Pszczelarza w Jabłonowie Pomorskim odznaczono Kolegów z naszego koła. Roman Wentowski Medal im. ks. dr. Jana Dzierżona, Kazimierz Wegner Srebrna Odznaka PZP, Piotr Kowalski Srebrna Odznaka PZP, Zenon Wojtun Brązowa odznaka PZP, Piotr Rzepka Brązowa Odznaka PZP, Adam Mądzielewski Brązowa odznaka PZP.

Program Walnegoo Zebrania Sprawozdawczo Wyborczego  Rejonowego Koła Pszczelarzy w Łasinie zwołanego w dniu 21.02.2015 godz. 10:30 MGOK Łasin

Zdjęcia z pasieki Prezesa Rejonowego Koła Pszczelarskiego w Łasinie Walentego Kachla

Na początku sierpnia odbył się piknik pszczelarski członków koła. Spotkanie odbyło się u kolegów Izabeli i Piotra Kowalskich w Rogóżnie. Omówilismy mijający rok pszczelarski, wymieniliśmy się nowinkami i doświadczeniami . Zabawa była przednia za co serdeczne podziękowania dla Izabeli i Piotra Kowalskich.